poprzednie zamknij następne
Zajęcia integracji sensorycznej dla dzieci

Kwiecień – Czerwiec 2017

W pierwszym kwartale zorganizowaliśmy wszystkie zaplanowane zajęcia. Mamy specjalistyczną, doświadczoną kadrę terapeutyczną. Powstały Indywidualne Plany Działania dla każdego dziecka. Regularnie, zgodnie z planem, realizujemy zajęcia indywidualne i grupowe. 

Lipiec – Wrzesień 2017

Te zajęcia były bardzo wesołe, można było się wyszaleć, śmiać i wygłupiać. Na sali, pod sufitem, były zawieszone huśtawki, hamaki, opony a na podłodze deskorolki, maty wielofakturowe i jeszcze basen z piłeczkami, ale to Pan planował nasze zabawy. Indywidualne spotkania z Panem terapeutą, dwa razy w tygodniu mijały zawsze bardzo szybko, bo na każdych zajęciach były inne zadania do wykonania.

Październik – Grudzień 2017

Na zajęciach integracji sensorycznej, każdy uczestnik miał inne zadania, które wyznaczał prowadzący terapeuta. Ćwiczenia były dobrane do potrzeb rozwojowych i rodzaju deficytów. Były to również wesołe zajęcia, ponieważ Pan Robert bardzo głośno się śmieje.

Styczeń – Marzec 2018

W tym czasie realizowaliśmy ćwiczenia utrwalające zdobyte umiejętności w zakresie sprawności układu proproceptywnego, planowania ruchu, układu dotykowego. Zajęcia te są zawsze bardzo wesołe, fruwamy, skaczemy, latamy, huśtamy się.2017-07-06 15:20:57 | drukuj
Nowa placówka
1% dla KSN AW
Totus 2002
Współpracujemy